Powered by Smartsupp

info@fooxdesign.cz (on-line: Po-Pá 8:00 - 18:30)          Doprava od 55 Kč

O NÁS

Vítejte v rodině FOOX Design, kde každý kousek příběhu přírody je pečlivě proměněn v umělecké dílo, které můžete nosit nebo s hrdostí vystavovat ve svém domově. Začali jsme s vizí a vášní. Naše cesta začala snem o propojení lásky k přírodě a moderního designu. Od té chvíle se zrodila myšlenka vytvořit šperky a dekorace, které jsou nejen krásné, ale i udržitelné a jedinečné. Milujete originální design, ceníte si řemeslné zručnosti a hledáte kousky, které vyprávějí příběh. Jste ekologicky smýšlející a chcete, aby vaše spotřebitelské rozhodnutí odrážela vaši péči o planetu. Co nás dělá unikátními? Každý náš výrobek je ručně vyroben s láskou a pečlivostí. Při tvorbě našich šperků a dekorací používáme pouze přírodní materiály, které jsou eticky získány a zpracovány s ohledem na životní prostředí.

S FOOX Design nekupujete jen předmět, ale stáváte se součástí příběhu, který respektuje přírodu a odráží krásu jejích nekonečných podob. Ve FOOX Design nejde jen o estetiku, ale o celkový zážitek. Od chvíle, kdy objevíte náš unikátní sortiment, až po okamžik, kdy rozbalíte svůj kousek a dotknete se, cítíte příběh, který stojí za každým kouskem.

Přinášíme vám nejen šperky a dekorace, ale i kus přírody, který můžete s sebou nosit každý den nebo který oživí váš domov. Společně můžeme oslavit krásu přírody a přinést ji do každého aspektu našeho života.

Váš FOOX Design,
kde se příroda setkává s uměním