Powered by Smartsupp

info@fooxdesign.cz (on-line: Po-Pá 8:00 - 18:30)          Doprava od 55 Kč

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zakládáme si na tom, aby byla vaše spokojenost s výrobky maximální a přinášely vám radost dlouhá léta.  Pokud si  však objednaný výrobek nezískal vaše srdce, nesplňuje vaše očekávání nebo nám jej potřebujete z jiných důvodů vrátit, přečtěte si jak v takovém případě postupovat. Uděláme vše pro to, aby proces výměny či vrácení a reklamace proběhl co nejrychleji a nejjednodušeji.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

V případně vrácení zboží se nemusíte obávat zdlouhavého procesu. Máme pro vás připravený jednoduchý formulář k vyplnění základních údajů a jednoduše nám výrobek zašlete zpět. Doba na vrácení zboží je 30 dnů od jeho převzetí, máte tedy dostatek času vše si promyslet a připravit výrobek na cestu zpět k nám. 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si můžeme pohodlně stáhnout a vyplnit. Vytištěný formulář společně s výrobkem nám prosím zašlete. Budeme rádi, když výrobek vždy pečlivě zabalíte. Předejdete tak jeho poškození během přepravy a my vám za to budeme moc vděční!

UPRAVENÉ ZBOŽÍ (GRAVÍROVÁNÍ, RAŽBA, ATD.)

Jste vlastníkem výrobku, který byl vyroben nebo upraven na míru přímo vám? V případě výrobků s gravírovánímražbou nebo vytvořených pomocí konfigurátoru není možné jejich vrácení a odstoupení od kupní smlouvy.  Tyto výrobky jsou specifické svým zpracováním a stvořeny tak pouze pro vás. Pevně věříme, že nám rozumíte. 
 
V případě reklamace zašlete prosím zboží na adresu FOOX Design, Tatranská 912/5, 46001 Liberec spolu s kopií faktury a formulářem pro vrácení zboží. Nezapomeňte také uvést Vaše kontaktní údaje. Jakmile nám reklamované zboží dorazí, vše bleskově vyřešíme opravou či výměnou za nový kus.
 
Kompletní obchodní podmínky si můžete přečíst ZDE nebo nás v případě dotazů kontaktovat.

Jsme tady pro vás!