Powered by Smartsupp

info@fooxdesign.cz (on-line: Po-Pá 8:00 - 18:30)          Doprava od 55 Kč

DOPRAVA A PLATBA

Klademe důraz na to, aby vám zboží bylo doručeno co nejrychleji a nejkvalitněji. Rychlost doručení máme pod kontrolou my, a snažíme se také zajistit, že vše dojde v top stavu výběrem spolehlivých dopravců. V naší době, kdy se každý moment počítá a čas je nejcennější měnou, chápeme, jak důležité je, aby vám bylo zboží doručeno co nejrychleji a v nejlepší možné kvalitě. Představte si, že čekáte na balíček. Možná jde o dárek pro blízkého, který má brzy narozeniny. Každý den, kdy čekáte, přidává na vašem vzrušení i na frustraci z čekání. My toto napětí chápeme a proto klademe obrovský důraz na rychlost a kvalitu doručení. Veškeré objednávky se snažíme vždy zpracovat do 24 hodin a předat dopravci k expedici. V případě svátků výjimečně může docházet ke zpoždění, maximálně však o jeden pracovní den.  Pokud se tak stane, prosím kontaktujte nás na emailu: info@fooxdesign.cz.

CENA DOPRAVY

Naším pravidlem je, že cenu vám vždy řekneme hned na začátku. A když si u nás objednáte zboží za více než 2 000 Kč, dopravu máte od nás zdarma. V košíku je vždy zřetelně označeno, zda vaše objednávka limit pro dopravu zdarma splňuje, případně kolik vám ještě schází pro jeho splnění. 

Přepravce Poštovné Dobírka On-line platba (GoPay) Převodem na účet
55,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
95,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
65,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
69,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
89,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
75,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
105,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
65,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
89,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
109,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma
139,- Kč 49,- Kč Zdarma Zdarma

BALENÍ

Zabalení zboží je pro nás jako vizitka naší práce. Když si u nás něco objednáte, cena poštovného pokrývá vše od dopravy po balení, takže se můžete spolehnout, že vaše zboží dorazí v perfektním stavu. Dáváme si záležet nejen na kvalitě, ale i na vzhledu zabaleného zboží, abyste byli naprosto spokojení. Je pro nás důležité, abyste od prvního okamžiku převzetí zboží cítili radost.

ZPĚTNÁ VAZBA

Pokud narazíte na jakýkoliv problém, neváhejte se hned ozvat. Doufáme, že vše s doručením zboží půjde hladce, přesně jak jsme to popsali. Ale pokud byste při doručování zaznamenali cokoliv, co by vám nepřišlo v pořádku, budu ráda, když mi dáte vědět - ať už zprávou nebo telefonátem. 

Vaše zpětná vazba je pro nás klíčová, pomáhá nám neustále se zlepšova.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@fooxdesign.cz.

Váš FOOX Design,
kde se příroda setkává s uměním