Powered by Smartsupp

info@fooxdesign.cz (on-line: Po-Pá 8:00 - 18:30)          Doprava od 55 Kč

BLOG

Jak vybrat ideální dárek k Valentýnu?

Jak vybrat ideální dárek k Valentýnu?

Jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak vyjádřit své city, jsou bezpochyby šperky. Šperk není jen obyčejným dárkem, ale symbolem lásky, věrnosti a trvalosti. Vybrat ten pravý šperk pro svou drahou polovičku může být jako hledání pokladu ukrytého hluboko ve vašem srdci. Představte si ten okamžik, kdy otevíráte malou krabičku ...


Barva roku 2024 (Peach Fuzz)

Barva roku 2024 (Peach Fuzz)

V interiérovém designu, stejně jako ve světě módy, se každý rok setkáváme s novými trendy, které proměňují naše domovy, kanceláře a veřejné prostory. A jakmile se oznámí barva roku, v tomto případě pro rok 2024 "Peach Fuzz".


Epoxid, kouzelný elixír

Epoxid, kouzelný elixír

Epoxidová pryskyřice, též známá jako epoxy, je jako kouzelný elixír moderní doby, který dokáže proměnit obyčejné materiály v objekty s neobyčejnými vlastnostmi. Představte si ji jako zázračný med, který může přeměnit hrubé dřevo na hladký, zářivý stůl nebo rozbité keramické části na celistvou nádobu. Epoxy je, jakoby, alchymistickým prvkem moderního umělce i průmyslového inženýra.


Minimalistický luxus přírodních náušnic

Minimalistický luxus přírodních náušnic

V srdci každého kousku minimalistického šperku dřímá příběh, který čeká, až bude vyprávěn. Přírodní náušnice z epoxidové pryskyřice jsou jako malé, nositelné umělecké galerie, které přináší kousek přírody blíže k našim srdcím.